U nedjelju je početak 10. izdanja Zimske brdske lige Japetić u 10 sati kod Šumskog dvora u Ivančićima, ujedno je i završnica Cascadia Trail Trophy-a za ovu godinu u kojem je sudjelovalo više od 1.000 natjecatelja.
Rezultati utrka
Treking liga 2009.: Medvednica treking
Datum utrke: 02.05.2009.
Mjesto utrke: Zagreb

Ultra muški 

1 Šumberger Juraj 7h 47min
2 Trs Ivan 7h 50min 
3 Mučnjak Ivan 7h 54min 
4 Marić Boris 8h 43min 
4 Babić Josip 8h 43min 
4 Sabljić Vedran 8h 43min 
4 Sulić Elvir 8h 43min 
4 Kocen Danijel 8h 43min 
9 Pećina Ivan 9h 17min 
9 Terzić Hrvoje 9h 17min 
11 Hanza Marko 10h 06min 
11 Čertanec Goran 10h 06min 
11 Košmerl Stojan 10h 06min 
11 Dorotich Igor 10h 06min 
11 Dobranić Branko 10h 06min 
16 Mršnik Darko 10h 45min 
17 Bijelić Goran 11h 44min 
17 Čović Dragomir 11h 44min 

Ultra - žene 
1 Jurišić Veronika 8h 43min 
2 Hanza Sunčana 10h 06min

Planinarska muški

1 Petrović Dean 3h 08min 
2 Jevševar Bojan 3h 16min 
3 Perić Ivan 3h 42min 
3 Grah Stjepan 3h 42min 
3 Hutinec Damir 3h 42min 
3 Gobin Ivan 3h 42min 
3 Zorić Zvonimir 3h 42min 
8 Šaronja Željko 3h 48min 
9 Janković Dragan 3h 49min 
9 Skelin Mile 3h 49min 
11 Marasović Slaven 3h 57min 
12 Jakšić Mladen 4h 
13 Herceg Krunoslav 4h 01min 
14 Horvat Domagoj 4h 04min 
15 Kiš Tomislav 4h 08min 
16 Masnić Stipe 4h 13min 
17 Pajić Zoran 4h 15min 
18 Turk Goran 4h 22min 
19 Petrović Danijel 4h 28min 
20 Kolarek Branko 4h 32min 
21 Orehoci Robert 4h 35min 
22 Sopina Slavko 4h 52min 
23 Horvat Saša 4h 55min 
24 Murat Ivan 5h 10min 
24 Šalković Ivo 5h 10min 
26 Georgijevski Goran 5h 16min 
27 Sedlar Tomislav 5h 59min 
28 Setnik Roberto 6h 01min 
29 Kovač Mladen 6h 11min 
29 Zrna Igor 6h 11min 
30 Jančijev Stjepko 6h 19min 
31 Miralem Zjajo 6h 58min 
33 Jech Tomislav 7h 29min 
34 Žolek Josip 8h 7min 

Planinarska - žene 
1 Belavić Valentina 3h 41 min 
2 Šumberac Silvija 3h 49min 
3 Bilobrk Nada 4h 10min 
4 Odrljan Gordana 4h 11min 
5 Herceg Petra 4h 32min 
6 Cimerman Bernarda 5h 22min 
7 Šamec Mirjana 5h 38min 
7 Vlahović Jasminka 5h 38min 
9 Ivas Lucija 5h 59min 
10 Anzulović Diana 6h19min 
11 Saša Ivana 6h 45min 
12 Barišić Ivana 6h 46min 
13 Rajić Žana 6h 58min 
13 Bebić Barbara 6h 58min 
15 Rožman Bernarda 7h 29min