U nedjelju je početak 10. izdanja Zimske brdske lige Japetić u 10 sati kod Šumskog dvora u Ivančićima, ujedno je i završnica Cascadia Trail Trophy-a za ovu godinu u kojem je sudjelovalo više od 1.000 natjecatelja.
Rezultati utrka
Utrka Kralja Petra Svačića
Datum utrke: 15.05.2008.
Mjesto utrke: Vojnić

1. Međunarodna utrka "KRALJA PETRA SVAČIćA"
VOJNIĆ - MULJAVA, 15.05.2008
Dužina: 9,5 km

Ciljna lista 

1. DRAŽEN DINJAR 1976 00:28:48 AK Rudolf Periš M30-3 1
2. BOŠTJAN KOZAN 1979 00:29:21 Novo Mesto-mara M18-2 1
3. DRAGO PARIPOVIĆ 1959 00:29:40 Croatia Maraton M45-4 1
4. NEDJELJKO RAVIĆ 1965 00:30:52 AK Veteran M40-4 1
5. PRIMOŽ KOBE 1981 00:31:15 Novo Mesto-Mara M18-2 2
6. SINIŠA KOVAČ 1974 00:32:17 Varaždinska ban M30-3 2
7. IDA ŠURBEK 1960 00:33:54 Sladka Gora Ž40-4 1
8. ROBERT ŠPANIĆ 1967 00:33:54 Žumberak M40-4 2
9. IVAN TRS 1961 00:34:00 AK Sljeme M45-4 2
10. LEOPOLD SAJE 1967 00:34:05 DTP Trebnje M40-4 3
11. DANIEL KATALENIĆ 1974 00:34:09 AK Sljeme M30-3 3
12. NENAD RAKUNCA 1966 00:34:47 Žumberak M40-4 4
13. IVAN BARIŠIĆ 1990 00:34:52 MK Velika Goric M18-2 3
14. MARIJA VRAJIĆ 1976 00:34:56 Veteran Ž30-3 1
15. JOŽE LUŽAR 1971 00:35:21 DTP Trebnje M30-3 4
16. MATEJA ŠUŠTERČIĆ 1973 00:35:40 Ž30-3 2
17. VLADO STAREŠINIĆ 1948 00:36:13 KA TIM M60-6 1
18. STJEPAN CEROVAC 1952 00:36:13 KA TIM M55-5 1
19. ZORAN VUČKOVIĆ 1968 00:36:13 AK KA TIM M40-4 5
20. STANE LINDIĆ 1960 00:36:37 AK Maraton M45-4 3
21. ZDRAVKO KUKMAN 1956 00:36:55 Maraton Novo Me M50-5 1
22. ZVONE ŽNIDARŠIĆ 1961 00:37:08 Marathon N.Mest M45-4 4
23. ČAMIL BEŠO 1956 00:37:29 Marathon N.Mest M50-5 2
24. DAMIR RADANOVIĆ 1967 00:37:36 MK Velika Goric M40-4 6
25. SANJA BEGOVIĆ GECEG 1974 00:37:38 AK Veteran Ž30-3 3
26. ALEKSANDAR BOŽIĆ 1965 00:37:52 KA TIM M40-4 7
27. MILORAD ROMČEVIĆ 1960 00:38:05 AK Glina M45-4 5
28. MIĆO TOJČIĆ 1951 00:39:27 MK Velika Goric M55-5 2
29. EDUARD DOLJAK 1952 00:39:29 Marathon N.Mest M55-5 3
30. PREDRAG BOŠNJAK 1961 00:39:39 Jastreb 99 M45-4 6
31. RADO JARC 1955 00:39:43 DTP Trebnje M50-5 3
32. EKREM JAKUPOVIĆ 1953 00:39:49 Astra e-sanski M55-5 4
33. DEJAN VRAJIĆ 1976 00:39:55 Individualac M30-3 5
34. BLAŽ ŠTEFANE 1981 00:40:00 ind M18-2 4
35. SEBASTIJAN EROR 1992 00:40:01 AK KA TIM M18-2 5
36. ALOJZIJ NOVAK 1945 00:40:15 TŠD Kostel M60-6 2
37. BORIS RIBARIĆ 1950 00:40:29 AK Radeče M55-5 5
38. MIRJANA KOLAR 1975 00:41:08 AK KA TIM Ž30-3 4
39. ELVIR MUJAKIĆ 1976 00:41:09 Individualac M30-3 6
40. STJEPAN ĆOŠIĆ 1977 00:41:11 M30-3 7
41. MARKO BUČAR 1988 00:41:27 Kostanjevica n. M18-2 6
42. JOQUIN LOPEZ LOPEZ 1974 00:41:32 Marat.novo Mest M30-3 8
43. RELJA TRIVANOVIĆ 1961 00:41:38 AK Veteran M45-4 7
44. MAGDA LUŽAR 1973 00:41:43 Ž30-3 5
45. BOJAN MRHAR 1956 00:42:14 Marathon N.Mest M50-5 4
46. ANTE KOJIĆ 1970 00:42:20 M30-3 9
47. PETAR BUNJEVAC 1952 00:42:58 Maraton N.Mesto M55-5 6
48. ZLATKO ĐURIN 1955 00:43:04 KA TIM M50-5 5
49. METKA LINDIĆ 1962 00:43:24 Maraton Ž40-4 2
50. DAVID ZAVODNIK 1992 00:43:35 Marathon N.Mest M18-2 7
51. NIKOLA-LAV SARATLIJA 1955 00:43:58 M50-5 6
52. IVICA ROJC 1976 00:44:37 TK Marathon 95 M30-3 10
53. KREŠIMIR KARAS 1973 00:44:41 JASTREB 99 M30-3 11
54. MATO BILIĆ 1950 00:44:48 MK Velika Goric M55-5 7
55. GORAN BAKŠIĆ 1977 00:44:55 AK Glina M30-3 12
56. STANKO RENKO 1969 00:45:01 AK Radeče M30-3 13
57. MIRO ŠUŠTAR 1952 00:45:06 DTP Treblje M55-5 8
58. DANKO KRALIK 1955 00:45:09 Direkcija M50-5 7
59. TOMISLAV KARAS 1980 00:45:13 JASTREB 99 M18-2 8
60. MARTIN KUŽNIK 1950 00:45:20 Marathon N.Mest M55-5 9
61. BRANKO OGOREVC 1944 00:45:27 AK Jastreb M60-6 3
62. ŽELJKO BUBAN 1957 00:45:41 Čazma M50-5 8
63. JOŽICA ROGELJ 1947 00:45:53 Maraton N.Mesto Ž50+ 1
64. PERICA HRNJAK 1962 00:46:31 ind M45-4 8
65. DRAGOLJUB TOMIĆ 1953 00:46:42 AK KA TIM M55-5 10
66. TOMISLAV JURAN 1974 00:47:21 AK KA TIM M30-3 14
67. NIKOLA LUKAČ 1944 00:47:28 AK KA TIM M60-6 4
68. FRANJO ANIĆ 1961 00:47:52 Šumarija Čazma M45-4 9
69. PAVLE BALABANIĆ 1959 00:48:02 Novo Mesto M45-4 10
70. NEVEN GALOVIĆ 1969 00:48:04 AK KA TIM M30-3 15
71. NINA KOBE 1983 00:48:39 Šro fit klub N. Ž18-2 1
72. DAVID LINDIĆ 1989 00:48:58 AK Maraton M18-2 9
73. ANTON KUŠIR 1946 00:48:58 Marat.Novo Mest M60-6 5
74. PREDRAG BOLJKOVAC 1962 00:49:33 ind. M45-4 11
75. POLDE BUČAR 1955 00:50:22 Kostanjevica n. M50-5 9
76. ANTONIJA JARC 1960 00:52:24 Ž40-4 3
77. MIOMIR MRKOBRADA 1959 00:52:44 Glinski AK M45-4 12
78. BRANISLAV VERŠIĆ 1942 00:52:48 Bihać M65-6 1
79. ŠTEFAN SNEBERGER 1937 00:52:56 Marat.Novo Mest M70+ 1
80. JASMINKA KOVAČ 1976 00:53:31 Ž30-3 6
81. JOHANN GRANDIĆ 1930 00:53:56 LC Tigar M70+ 2
82. ZORAN PETKOVIĆ 1938 00:56:15 KA TIM M70+ 3
83. IVANKA BUBAN 1954 00:56:15 Čazma Ž50+ 2
84. ANELA HOZDIĆ 1985 00:58:29 Ž18-2 2
85. STANE ŠOBAR 1952 01:00:13 Marat.Novo Mest M55-5 11